HAKKIMIZDA
1901 yılında Kırşehir'in Mucur ilçesinde doğan ÖMER ŞANAL, ailesinin yükünü azaltmak için ilkokulu bitirip zorlu mücadelesine başlamış, askere gidinceye kadar kardeşleriyle birlikte nakliyecilik yapmış, askerden geldiğinde de nakliyecilik işine devam etmiştir.

Sahip olduklarını alınteriyle kazanan insanlara herzaman değer veren Ömer ŞANAL, doğruluktan şaşmamaktan yanadır. Aile bağlarına çok önem veren, ailesiyle birlikte zaman geçirmekten büyük keyif alan, kaba kuvvetten hiç hoşlanmayan, haramdan çok korkan bir insandır. " Haram yedi sülaleden çıkar" sözüyle bu korkusunu sıkça dile getirir.

1952 yılından itibaren nakliyecilikle uğraşan Ömer ŞANAL , 1968 yılında üretilen 0 302 model otobüslerle bu sektöre devam etmiştir. Halen şirketinin yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir.

Çalışkan insanlara hayranlık duyan Ömer ŞANAL , 'İşleyen demir pas tutmaz' atasözünün herzaman arkasında durmuştur. Hiç birşeye çalışılmadan sahip olunamayacağını savunur.

Risk almadan büyülemeyeceğine inanan Ömer ŞANAL, borçlanmaktan hiç korkmamış, borcuna da herzaman sadık olmuştur.

Şuan yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğü şirketi 3. kuşak tarafından yönetilmekte; yenilikçi ve dinamik şirket kültürüyle, çıtasını herzaman daha yükseklere çıkartarak ulaşım sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
Yenice Mah. Alay Bey Sok. Şanal Ekmek Fabrikası Mucur/Kırşehir/TÜRKİYE
444 40 40
Şanal Kırşehir Ünal Facebook Şanal Kırşehir Twitter Şanal Kırşehir Instagram